wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
Cam Filmi

SunTek en iyi fiyatla en iyi kalitede otomotiv,konut ve ticari tip cam filmleri sunmaktadir. SunTek otomotiv filmleri, satışı arttıran görünüm ve mükemmel performans özelliklerine sahiptir.

Ayrıntılı Bilgi
Esprit Cam Onarım Sistemleri

Esprit Cam Onarım Sistemleri ile camlarınızdaki darbeler nedeniyle oluşan çatlakları artık onarabiliyoruz. Esprit Otocam Onarım Sistemleri 1994'ten beri hizmetinizde.

Ayrıntılı Bilgi
Cam Sökme

BTB Cam Sökme Aletleri ile her türlü camı bir kaç dakika içerisinde çok kolay bir şekilde sökebileceksiniz. Artık camları sökmek için 2 kişinin tel ile saatlerce uğraşmayın.

Ayrıntılı Bilgi
 • Sunroof Nedir?
  • Sunroof, aracınızda özgürlüğe açılan pencere. Hani şu oradan gövdemizi dışarı çıkarttığımızda, kollarımızı yukarı uzatsak gökyüzünü, yıldızları, uçan kuşları yakalayabileceğimiz hissini yaşatan o güzel şey, pencere deyin, açılır tavan deyin, ne derseniz deyin. Sunroof bir keyif aksesuarı olarak bilinir, otomobil sahiplerini sunroof almaya iten şey budur. Fakat sunroofun önemli avantajlarını; sürücünün dikkatini dağıtmaması, sağlığını koruması, en ideal ortamda araç sürmesini sağlaması, aracın yakıt sarfiyatı azaltması olarak sıralayabiliriz. Sunroof, hem eğlenceli, hem keyifli, hem performanslı, hem güvenli hem de sağlıklı bir aksesuardır.
 • Neden Sunroof?
  • Özellikle uzun yol tecrübesi olanlar bilirler, araç kullanırken dikkatinizi koruyabilmek ve ideal sürüş sağlayabilmek için havalandırmanın tam olması gerekir. Araçta havalandırmanın yapılabilmesi için iki yol var. Birincisi camı açmaktır. Camları açmak içeri hava girişi sağlayabilir fakat aynı zamanda içeriye yüksek ses girişine de neden olur. Motorun, tekerleklerin, akan trafiğin gürültüsü ile dışarıda oluşan türbülans, egzoz gazının da içeriye girmesine sebep olur. Dolayısıyla cam açmak, sağlıklı bir havalandırma yöntemi değildir. Ayrıca camın açılması ile aracın aerodinamik yapısı bozulacağından yakıt sarfiyatı ve rüzgar sesi de artar. İkinci seçenek ise klimadır.
  • Kapalı bir araçta 45 dakikalık bir yolculuktan sonra klima ve havalandırmaya rağmen kirli hava dışarı atılmadığı için kandaki oksijen oranı düşüyor, karbondioksit ve karbon monoksit oranı artıyor. Bu durumlarda reflekslerde azalma, yorgunluk, konsantrasyon eksikliği, baş, boyun, bel ağrısı gibi fiziksel rahatsızlıklar baş gösteriyor. Klimanın kuruttuğu hava gözlerde yanma ve iritasyona yol açar. Daha ileri safhalarda nefes alıp vermede güçlük ve sıkıntı yaşanabilir.
  • Tüm bu olumsuz koşullardan kurtulmanın en ideal yolu sunroof kullanmak. Sunroof kullanarak, araç içinde sağlıklı bir havalandırma, ideal sürüş ortamı ve yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Sunroofun oluşturduğu negatif basıncı emme etkisi, araç içerisindeki derhal dışarı atılmasını ve temiz havanın içeri girmesini sağlıyor.
 • Sunroof Nasıl Uygulanır?
  • Sunroof, farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan bir ihtiyaç. Manuel, elektrikli, elektronik, tam açılan, perdeli, perdesiz, sert perdeli, kumaş perdeli gibi çeşitleri mevcut. Otomobilinizin modeline göre istediğiniz tip sunroofu taktırmanız mümkün. Sunroof sistemleri her araca takılabiliyor. Aracın genel yapısını ve dinamiğini bozmuyor. Bunu tek koşulu, doğru ve yetkili bir uygulama merkezinde sunroof takılması. Uygulama için önce sunroofun şablonu ile aracın tavanı kesiliyor, kesilen kısım paslanma ve su sızdırma gibi çeşitli etkenlere karşı koruma altına alınıyor. Uygulama konusunda eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır ve tüm ürünlerimiz sızdırma, ses yapma, paslanma ve fabrikasyon hatalara karşı 3 yıl garanti altındadır. Seçilen modele göre uygulama süresi 1 ila 3 saat arasında değişmektedir.
 • Cam Filmi Nedir?
  • Cam filmi başlığını iki ana alt kategoriye ayırabiliriz. Birincisi Solar (güneş) kontrol filmleri, ikincisi ise güvenlik filmleri. İthalatçısı olduğumuz Amerikan menşeli Sun-Gard solar kontrol filmleri ve Glass-Gard güvenlik filmleri, firmamız bünyesinde hem araçlara, hem de binalara uygulanmaktadır. Solar kontrol filmler, özellikle araçlarına yeni bir görüntü ve hava katmak isteyenlerin ilk tercihidir. Farklı siyah tonlarını arz ettiğimiz solar filmlerin aynı zamanda reflekte (aynalı) türünü de bir seçenek olarak sunmaktayız. Cam filmleri standart olarak 25 mikron kalınlığındadır ve yüksek optik çözünürlüktedir. Kısacası görüş mesafesini etkilemez ve görüşte bir bulanıklık veya bozulma kesinlikle olmaz.
 • Neden Cam Filmi?
  • Cam filmlerinin ortak özelliği ısı yalıtımına katkıda bulunmalarıdır. Bu da tasarruf demektir. Bulunulan ortamdaki ısıyı sabit tutar. Kışın içeri soğuğun, yazın ise sıcağın girişini bloke eder. Bu da, çalışan kaloriferin veya klimanın tasarruf etmesi demektir. Sun-Gard cam filmi aracın deri ve döşemesine zarar veren UV (ultraviyole) ışınlarını % 99 oranında geri yansıtır. Günümüzde hızla artan araçlara yönelik kapkaç olaylarına karşı, ilk tedbir olarak içeriğinde metal katmanlar bulunan Glass-Gard güvenlik filmleri düşünülmelidir. Glass-Gard güvenlik filmleri, araç ve konut camlarına yapılan saldırılarda, cama gelen darbeleri büyük oranda emer ve cam yüzeyine dağıtır. Böylece camın darbeye karşı olan mukavemetini arttırır. Güvenlik filmlerinin temel fonksiyonu, kırılan camın dağılmasını engelleyip, camın içeri girmesini önlemektir. Böylece saldırganın içeri girmesi engellenmiş olur. Kırılan cam güvenlik filmi üzerinde dağılmadan kalır ve bir bütün halinde kırılır. Kırılan bu cam dışarıdan içeriye itildiği takdirde kırılmaz, fakat araç içinden dışarıya doğru itildiğinde kolayca düşer. Bu da olası bir kaza durumunda araç içindeki yolcuların dağılan cam parçalarından yaralanmasını engeller ve acil çıkış şansı verir.
 • Cam Filmi Nasıl Uygulanır?
  • Cam filmi uygulaması için, ilk önce uygulama yapılacak alanın ölçüsü alınır. Düz camlara. film uygulaması nispeten daha kolaydır. Fakat bombeli camlara, özellikle araç camlarına Uygulama yapmak zahmetlidir ve bunun için yüksek performanslı, cam yüzeyine uyum gösterecek film uygulanması gerekir. Sun-Gard solar kontrol filmleri ve Glass-Gard güvenlik filmleri yüksek performanslı filmlerdir ve cam yüzeyine kolayca alışırlar. Cam filmi uygulanacak yüzeye alıştırıldıktan sonra, köşeleri sıfırlanacak şekilde kesilir ve camın iç yüzeyinden cam üzerine yapıştırılır. Yapılan uygulamalar, filmin kabarmasına ve çizilmesine karşı 15 yıl garanti altındadır. Film uygulamaları konusunda deneyimli ve profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır.
 • Esprit Nedir?
  • Oto camlardaki çatlak ve taş darbelerinin onarımı, ESPRIT OTO CAM ONARIM SİSTEMLERİ tarafından en son teknoloji ile gerçekleştirilmektedir.ESPRIT Oto Cam Onarım Sistemleri, mikalı camları onarmak için geliştirilmiş olup, ısıtmalı, renkli ve düz camları tamir edebilir. Onarımlar taşıt üzerinde camı sökmeden yapıldığı için aracın orijinalliği bozulmaz.
 • Neden Esprit?
  • Araç camınızda oluşan ufak bir darbe yüzünden, artık camı tümden değiştirmek zorunda değilsiniz. Bu sizi hem yeni bir camın masrafından kurtarır, hem de zaman kazandırır. Camdaki küçük darbeler, aracın hareketi sırasında hava sıcaklığındaki değişikliklerden dolayı büyüyebilmekte ve çatlak haline gelebilmektedir. Camdaki bu çatlakların yayılmasını engellemek için yapılan elmas ile çizme yöntemi çatlamayı önlemediği gibi, yeni çatlaklara da yol açabilmektedir. Oto camı üzerindeki darbeleri gidermenin en kesin yolu Esprit oto cam onarım sistemleridir. Esprit sistemi ile oto camı sökülmeden araç üzerinde onarım yapılabilir.Bu sistem bazı oto farları üzerinde de uygulanabilmektedir.
 • Esprit Nasıl Uygulanır?
  • Esprit cam onarım sisteminin uygulanması oldukça basittir. Darbeli alan önce içindeki biriken cam parçası ve tozlardan temizlenir. Daha sonra,bu kırık veya çatlak alana Esprit in özel reçinesi enjekte edilir.Daha sonra bu reçine UV (ultraviyole) ışıkla kurutulur.En son olarak koruyucu ilaç sürülür.Bu işlemden sonra cam üzerindeki darbe %70 ila %98 oranında iyileştirilir.Bu işlem yaklaşık 30 dakika sürmektedir ve Esprit sistem sertifikalı kadromuz tarafından uygulanmaktadır.Yapılan tamir ömür boyu garantilidir.Camın aynı yerden tekrar açılması veya çatlağın büyümesi söz konusu değildir.

jordan 4 oreo columbia 4s oreo 4s jordan 4 oreo columbia 4s jordan retro 4 oreo 4s oreo 4s columbia 4s jordan 4 oreo jordan 4 oreo oreo 4s jordan 4 jordan 4 oreo French blue 7s French blue 7s columbia 4s jordan 4 oreo jordan 4 columbia columbia 4s jordan 4 oreo columbia 4s jordan 7 French blue columbia 4s columbia 4s oreo 4s oreo 4s jordan 4 columbia French blue 7s oreo 4s jordan 4 columbia oreo 4s jordan 4 columbia oreo 4s columbia 4s jordan 4 columbia columbia 4s jordan 4 oreo jordan 4 oreo jordan 4 columbia