wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
Cam Filmi

SunTek en iyi fiyatla en iyi kalitede otomotiv,konut ve ticari tip cam filmleri sunmaktadir. SunTek otomotiv filmleri, satışı arttıran görünüm ve mükemmel performans özelliklerine sahiptir.

Ayrıntılı Bilgi
Esprit Cam Onarım Sistemleri

Esprit Cam Onarım Sistemleri ile camlarınızdaki darbeler nedeniyle oluşan çatlakları artık onarabiliyoruz. Esprit Otocam Onarım Sistemleri 1994'ten beri hizmetinizde.

Ayrıntılı Bilgi
Cam Sökme

BTB Cam Sökme Aletleri ile her türlü camı bir kaç dakika içerisinde çok kolay bir şekilde sökebileceksiniz. Artık camları sökmek için 2 kişinin tel ile saatlerce uğraşmayın.

Ayrıntılı Bilgi
Sunroof Center

Sunroof Center
, Öztürk Otomotiv İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde 1999 yılında sunroof sektöründe faaliyet göstermesi amacıyla İstanbul Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi'nde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana içinde bulunduğumuz rekabet ortamında müşteri odaklı hizmeti, yenilikçi ürünleri ve her zaman sahip olduğu "güvenilirlik" ilkesiyle, kısa bir zaman içinde Türkiye çapında geniş bir bayi ağı oluşturarak sektörünün lideri olmuştur.Her geçen gün ülkemizde sunroofun değeri ve tüketimi daha da artarken hem 'aftermarket' dediğimiz sonradan uygulanan sunrooflarda hem de orijinal görünümlü sunrooflarda Sunroof Center bugün Türkiye'nin en büyük sunroof tedarikçisidir. Ayrıca 2001 yılından itibaren Sunroof Center önemli miktarlarda sunroof ihracatı yapmaya başlamıştır. Öztürk Otomotiv, yine bünyesinde Sunroof Center'dan başka Esprit Oto Cam Onarım Sistemleri'ni de bulundurmaktadır. Esprit Çatlak Cam Tamir Sistemi sayesinde oto camlarınızdaki bütün taş vuruğu, yıldız darbe ve uzunlamasına bütün çatlaklar ömür boyu garantili bir şekilde onarılıyor. BTB Cam Sökme Aletleri ve Scratch A-Way sistemlerini de 2002 yılında Türkiye'de piyasaya sürmüştür. Son olarak 2004 yılı başında Sun-Gard solar kontrol filmleri ve Gals-Gard güvenlik filmlerinin ithalatına başlamış ve 2005 yılında bu ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Öztürk Otomotiv, her geçen gün biraz daha araç sahiplerine yakınlaşıyor ve her geçen gün ürün yelpazesini genişletiyor.

VİZYONUMUZ...
Otomobil sektöründe en iyi ürünleri, en uygun fiyat koşullarıyla, müşteri memnuniyetini en önde tutan hizmeti karlı bir şekilde araç sahiplerine sunmak.

MİSYONUMUZ...
Otomobil sektöründe gerek sonradan uygulamada gerekse orijinal üretimde, en ileri teknolojiyi, en uygun fiyat koşullarıyla sunup, bütün Türkiye'de en uç noktaya kadar ulaşabilmiş, ülkede sunroofu olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline getirerek sunroofun tüketimini arttırmak, ve piyasanın en önemli sunroof tedarikçilerinden biri olarak sunroofta bir dünya markası olmak.

oreo 4s jordan 7 French blue columbia 4s columbia 4s French blue 7s columbia 4s columbia 4s jordan 7 French blue jordan 4 columbia jordan 4 oreo jordan 4 columbia oreo 4s oreo 4s jordan 4 columbia French blue 7s oreo 4s jordan 4 columbia oreo 4s columbia 4s oreo 4s jordan 4 oreo French blue 7s jordan 4 oreo jordan 4 columbia French blue 7s columbia 4s oreo 4s jordan 4 columbia French blue 7s oreo 4s French blue 7s oreo 4s columbia 4s jordan retro 4 French blue 7s French blue 7s oreo 4s columbia 4s columbia 4s oreo 4s